Vajina Estetiği

Vajina Estetiği Fiyatları İstanbul Estetik International 2017

Vajina Estetiği ile ilgili olarak Dünya Estetik Cerrahlar Kongresinde Ödüle Layık Görülen Op. Dr. Bülent Cihantimur Kurucusu Olduğu Estetik International da hizmet vermektedir. Vajina Kararmasına çözüm mü arıyorsunuz ya da Vajina Daraltma Operasyonu ilemi ilgilisiniz belki de Vajina Dudak Sarkması ile ilgili şikayetiniz ile ilgili Vajina Estetiği‘ne ihtiyaç duyuyorsunuz. Eğer bu konular ile ilgili sayfamızı ziyaret ediyorsanız kesinlikle doğru adrestesiniz.

vajina estetiği

Vajina Estetiği Merak Edilenler

Her yıl düzenlenen ve Monaco da yapılan Dünya Estetik Cerrahlar Kongresinde Vajina Estetiği alanında yapmış olduğu ARGE çalışmaları hakkında tek konuşma yapan Türk Doktor Op. Dr. Bülent Cihantimur konuşması sonrası salondan büyük alkış aldı ve Altın Bistoury Ödülüne layık görüldü.

Op. Dr. Bülent Cihantimur Vajina Estetiği alanında özellikle Vajina Kararması, Vajina Daraltması ve Vajina Dudak Sarkması alanında bir çok hastasına hizmet vermil ve her zaman olumlu geri dönüşler almıştır. Yapmış olduğu araştırmalar dünya literatür’ünde saygı bulmuş ve ödüle layık görülmüştür.

Vajina Kararması ile ilgili Sorununuz mu Var Peki Nasıl Tedavi Edilebilir?

Vajina Kararması yıllar içerisinde pigment kaybı ile meydana gelir eğer vajina bölgesinde yeterli pigment yok ise kararma olur. Op. Dr. Bülent Cihantimur’un geliştirdiği yöntem ile yağ dokunuzdan kök hücreler elde edilir ve vajina bölgenize bu kök hücreler enjekte edilerek pigment açısından vajinanın zenginleşmesi sağlanarak kararma tedavi edilir.

Peki ya Vajina Daraltması Nasıl Yapılır?

Vajina Daraltma Operasyonu yine vücudunuzdan alınan yağ dokusunun vajina bölgesine belirli oranda enjekte edilerek daraltılması sağlanmaktadır. Vajina bu operasyon sonrası oldukça sağlıklı dolgun bir görünüme kavuşur ayrıca daraltılmış olur. Oldukça basit ve çok hızla yapılabilen bir operasyon olduğu için çokça tercih edilmektedir. Hastaların doğum sonrası vajina yırtılması gibi sorunlarla karşılaşması sonrası sıklıkla tercih edilen bir estetik operasyondur.

Vajina Dudak Sarkması Estetik Operasyonu Nasıl Yapılır?

LAZER kesisi ile hızla ve mükemmele yakın bir görünüme sahip olmanız için geliştirilen yöntemler uygulanır. Acı hissedilmemesi için uyuşturulan bölge LAZER yardımı ile estetik biçimde kesilerek alınır. Böylece vajina dudak sarkması sorunundan kurtulmuş olursunuz. Bilindiği üzere Vajina da dudak sarkması kişinin iç çamaşırına sürtünme sonucu vajina bölgesinin tahriş olması ve kişiye oldukça rahatsızlık vermesi gibi durumlara sıklıkla rastlanır. Lazer yardımı ile hızlı ve acısız Vajina Dudak Sarkması probleminizden kurtulabilir çok daha estetik görünümlü bir vajinaya sahip olabilirsiniz.

Elbette biz kısa bilgileri sizin ile paylaşıyoruz siz konu ile alakalı Op. Dr. Bülent Cihantimur’a ve Estetik International’a ulaşarak çok daha detaylı ve sağlıklı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Kaynak: http://www.vajinaestetigi.ist/istanbul-da-vajina-estetigi-merkezi-estetik-international/

Summary
Article Name
Vajina Estetiği Fiyatları İstanbul Estetik International 2017
Description
Vajina Estetiği ile ilgili olarak Dünya Estetik Cerrahlar Kongresinde Ödüle Layık Görülen Op. Dr. Bülent Cihantimur Kurucusu Olduğu Estetik International da hizmet vermektedir.

Leave a Reply